Офіційний дистриб'ютор надійної сільськогосподарської техніки
+38 (044) 402-37-42
+38 (044) 402-37-42
+38 (050) 415-14-14

Прес-підбирачі KUHN VB

Характеристики

Модель

Kuhn VB 3155 Opti Flow

Діаметр рулону (від - до)

80 - 160 см

Ширина рулону

120 см

Колеса підбирача

Пневматичні, регулюємі по вистоі

Тип обв’язки

Шпагат / Сітка

Ширина підбирача

210 см

Система втягування скошеної маси

«відкритий канал» Open throat

Формування рулонів

 3 ролики + 5 ременів (з замками)

Причіпний пристрій

Регулюєме по висоті дишло (Ø40мм)

Колеса

11.5/80 x 15

Необхідна швидкість ВВП

540 об/хв.

Вага

2 500 кг

Габарити, ДхШхВ

4,02 х 2,46 х 2,67 

Комплектація:

 

Термінал VT 30, виштовхувач рулонів, регулювання ступеню пресування серцевини рулону з кабіни, карданний вал на 6 шліців, дорожнє освітлення, інструкція з експлуатації.  

Відеоогляди

Відкритий канал

Система OptiFlow має прийомний блок відкритого типу для забезпечення максимальної продуктивності під час роботи з різними кормами. У більш тяжких умовах, наприклад при роботі з широкими валками із соломи або силосу, верхній ролик діє як ущільнювач. Відсутні пальці або зуби ротора, які могли б перешкоджати руху маси, тим самим обмежуючи пропускну здатність машини.   

 

 

 

Система Progressive density. Як це працює?

По мірі збільшення діаметру рулону в камері пресування збільшується тиск на натяжний ричаг ременя зі сторони 2 гідроциліндрів та пружинного натяжника. Величина щільності рулону збільшується по мірі збільшення діаметру. В результаті маємо дуже щільний рулон з серцевиною середнього рівня щільності – не дуже м’якою та не дуже твердою. При більш твердому зовнішньому шарі рулони з соломи будуть більш стійкі до несприятливих погодних умов, в той час як сінажні рулони будуть зберігати свою форму, що покращить процес їх штабелювання та спростить навантажувально-розвантажувальні роботи.

 

Формування рулону

Пресувальна камера на моделях VB має 3 ролики та 5 ременів. Ремені та ролики у камері пресування забезпечують швидке формування однорідного ядра. Можна формувати ядро середньої щільності  або м’яке ядро в залежності від потреб.    

 

 

 

 

Новий VT 30 термінал

Новий кольоровий термінал з тачскріном. Звуковий та візуальний сигнали інформують про закінчення робочого етапу. Можливе автоматичне або ручне включення обмотки. З кабіни легко налаштовуються кількість шарів обмотки. Термінал підраховує щоденний та загальний виробіток рулонів.

 

 

 

Виштовхувач рулонів

Для збільшення загальної продуктивності на наших прес-підбирачах VB 2255 встановлено виштовхувач рулонів, який виштовхує рулон із камери пресування дозволяючи швидко закрити задню кришку та продовжити роботу.  

 

 

 

 

Схожі товари
Прес-підбирачі KUHN LSB
Тип: Тюковий великий
Потужність: 100 - 250 к.с.
//echo $this->render('layout/blocks/yandex.phtml');
Порівняння товарів ()