Офіційний дистриб'ютор надійної сільськогосподарської техніки
+38 (044) 402-37-42
+38 (044) 402-37-42
+38 (050) 415-14-14

Бункер на 17 100л та вивантаження 210 л/с – новий комбайн від Massey Ferguson IDEAL

Бункер на 17 100л та вивантаження 210 л/с – новий комбайн від Massey Ferguson IDEAL

Компанія AGCO у суворому секреті, протягом 6 років, створювала абсолютно нову платформу, аби вийти у світ з комбайнами-рекордсменами, що втілили в собі найновітніші технології. Комбайнами котрі будуть обмолочувати найбільші площі. Виробник інвестував рекордну суму - більше 4 мільйонів доларів (найбільший проект в історії). Протягом цього тяжкого періоду було проведено безліч випробувань, як у лабораторних так і в напружених польових умовах. Було створено більше півсотні випробувальних прототипів.

Плоди своєї праці під скромною назвою  Ideal вперше AGCO продемонструвало на виставці Agritechnica-2017 у Ганновері. При розробці комбайнів було стільки запатентованих рішень, що можна говорити не тільки про нове покоління комбайнів AGCO, а й про абсолютно нове слово в комбайнобудуванні. В модельному ряду представлені три екземпляра Ideal 7, 8 і 9, для кожного з яких передбачається випуск трьох варіацій - стандартна, PL і T (тобто ParaLevel і Track).

 

 

MF IDEAL 7

MF IDEAL 8

MF IDEAL 9

Двигун (макс.)

451к.с.

538 к.с.

647 к.с.

Довжина ротору

1 ротор Helix 4.84 м

2 ротори Helix 4.84 м

Зерновий бункер

12 500 л або 17 100 л

Вивантаження зерна

140 л/с або 210 л/с

Молодша модель Massey Ferguson Ideal 7 - однороторна, а старші 8 і 9  комбайни з подвійним ротором Dual Helix. При чому сам ротор, за інформацією компанії, є самий довгим на ринку: 4,84 м завдовжки і 600 мм в діаметрі. І це ще не все - ротор характеризується низькими вимогами до потужності та нечутливістю до різних умов посіву - для економії палива, низьких втрат зерна і дбайливого поводження з зерном і соломою

Комбайни оснащуються величезними бункерами - на 12 500 і 17 100 л (що на 18% перевищує попередній рекорд).

Ні в першому, ні в другому випадку розробники не гналися за розмірами. Справа в тому, що великий ротор - забезпечує найбільшу зону обмолоту і кращу якість обмолоту зерна, а великий бункер - скорочує частоту розвантаження.

Було збільшено швидкість вивантаження бункера до 140 л/с, а з опцією Streamer - 210 л/с. Тобто вивантаження бункера 17 100л буде становити трошки більше хвилини.

Модель Іdeal 7 обладнана двигуном AGCO потужністю 451 к.с., а моделі Ideal 8 та Ideal 9 – двигуном MAN потужністю 538 к.с та 647 к.с відповідно.

Оригінальний додаток IdealHarvest робить експлуатацію машини можливою навіть для новачків. Використовуючи камеру та акустичні датчики MADS, він автоматично регулює параметри ротора машини, швидкості обертання вентилятора та сита, для підтримки оптимальної продуктивності та ефективності. Функція ParaLevel компенсує боковий кут нахилу до 20%. Завдяки системі AutoDock  швидко та надійно відбувається під’єднання жатки. Можливість розподілення соломи на повну ширину жатки ( до 12 м) з низькими витратами енергії  з унікальною функцією ActiveSpread. Неперевершена кабіна Vision забезпечує панорамний вигляд. Оснащена новим сидінням з вентиляцією, кондиціонером і новою інформаційною панеллю. Є можливість переміщувати термінал Tech Touch на 90 ° справа від оператора. Для комбайна доступні як гусеничні так і колісні варіанти.

Все це, та багато інших переваг українські аграрії скоро зможуть відчути, на власному досвіді.  Компанія МІНЕТЕХ офіційний дистриб’ютор техніки MASSEY FERGUSON допоможе Вам в цьому.

З травня 2018 року в італійському місті Бреганзе намічається невеликий випуск комбайнів. Малими партіями вони з’являться в Центральній та Західній Європі до початку сезону збирання врожаю 2018 року. В Україні з’являться дещо пізніше.

 

 

 

Назад
Інші новини
//echo $this->render('layout/blocks/yandex.phtml');
Порівняння товарів ()