Офіційний дистриб'ютор надійної сільськогосподарської техніки
+38 (044) 402-37-42
+38 (044) 402-37-42
+38 (050) 415-14-14

Культиватори Сhallenger 5731E створені для досягнення оптимальної продуктивності у полі.

Культиватори Сhallenger 5731E створені для досягнення оптимальної продуктивності у полі.

Американський бренд Challenger добре відомий світовим та вітчизняним аграріям.  Його продукція постійно входить в топ одних із самих надійних та безвідмовних сільськогосподарських знарядь. 

Культиватори серії Challenger 5700 призначені для суцільної та передпосівної підготовки  ґрунту на глибину до 12 см. Мають вдосконалену конструкцію і зроблені з високоміцного матеріалу.  Рама 76х102 мм з товщиною металу 9,7 мм говорить сама про себе.  Випускаються з двома різновидами зчіпок . Зчіпка жорстко закріпленими вирівнює  культиватор і контролює робоче положення агрегату щодо причіпного пристрою трактора.  Плаваюча зчіпка, яка встановлюється  опціонально , копіює рельєф, що нівелює навантаження, запобігає вигину рами і запобігає утворення гребенів на оброблюваному ґрунті.

На культиваторах встановлені оригінальні стійки С-подібної форми із стрілчастими наконечниками шириною 20,3 сантиметри.  За рахунок ергономічності це знаряддя дозволяє знизити необхідність у високих потужностях трактора.

 Щоб уникнути забивання пожнивними рештками вибрано оптимальну відстань між стійками, розташованими на 5 балках, що становить 17,7 см.

Таким чином,  при меншому забиванні агрегату і більшої продуктивності, обробка здійснюється більш якісно і ефективно.

Найбільшою перевагою культиваторів Challenger вважається бездоганна надійність. Розробники компанії приділяють даному напрямку особливу увагу. Так, в конструкції культиватора передбачені захисні заходи в разі зіткнення техніки з перешкодами у вигляді пнів чи великого каміння. Можливе відхилення стійки на 48 сантиметрів - високе значення дозволяє зберегти справність агрегату під час наїзду на небезпечні перешкоди.  Для якісної обробки стійка обладнана пружиною з зусиллям на відведення 91 кг.

Культиватори Challenger оснащені спеціальним одноточковим механізмом регулюванням  глибини обробітку, який значно спрощує даний процес, економить час оператора. Забезпечує рівномірну  роботу.

 Завдяки універсальності, культиватори застосовуються скрізь, так як виконують широкий спектр завдань по догляду за полями. Вони прості в експлуатації, довговічні і швидко окупають вкладені кошти.

Якщо більшість аграріїв надають перевагу бренду  Challenger значить техніка пройшла успішне випробування в важких польових умовах. А це і є найкраща гарантія, що ваші кошти вкладені правильно. Купівля культиватора – вагоме капіталовкладення, яке  окупиться тільки в тому випадку якщо ви виберете надійний, авторитетний бренд.

Компанія «МІНЕТЕХ» допоможе вам в цьому. Адже в нашому арсеналі техніка тільки відомих брендів котрі пройшли сурові випробування українськими полями. Challenger один із них.

 

 

 

 

 

 

Назад
Інші новини
//echo $this->render('layout/blocks/yandex.phtml');
Порівняння товарів ()