Офіційний дистриб'ютор надійної сільськогосподарської техніки
+38 (044) 402-37-42
+38 (044) 402-37-42
+38 (050) 415-14-14

Сервіс

З кожним роком все більше уваги аграрії приділяють рівню професійного сервісу та надають перевагу роботі з офіційними дилерами с/г техніки, які ставлять за мету  відповідати високим європейським стандартам сервісного обслуговування. За цим стоять не просто слова, а чималі інвестиції у професійний розвиток співробітників та спеціальне обладнання. В іншому випадку стати дилером будь-якого більш-менш поважного виробника техніки просто неможливо.

Одним із таких професійних дилерів і є компанія «Мінетех»

Наші сервісні інженери є досвідченими спеціалістами своєї справи. Кожного року вони проходять навчання на заводах-виробниках у Німеччині, Франції, Італії, Бельгії, Туреччині та мають відповідні сертифікати, що підтверджують необхідний рівень знань. 


Серед послуг які ми можемо Вам запропонувати:

- Передпродажне обслуговування техніки та запуск в експлуатацію
- Післяпродажне обслуговування техніки
- Гарантійний та післягарантійний ремонт
- Проведення дефектувань


Під час придбання будь-якого нашого обладнання або техніки з замовником підписуються сервісні та/або гарантійні договори з повним та детальним переліком гарантійних робіт, що знімає всі суперечливі питання у майбутньому, з чітким вказанням термінів за який буде усунено проблему. 


Мобільні ремонтні бригади

Розуміючи вкрай важливу необхідність проведення не тільки якісного, але і оперативного проведення ремонту, в компанії Мінетех було створено мобільні ремонтні бригади.

Робота бригад направлена на швидке реагування по запиту Клієнта. В перелік робіт бригади входять:

  • Діагностика техніки
  • Ремонт двигунів
  • Ремонт КПП
  • Інший складний ремонт самохідної с/г техніки провідних виробників світу

Мобільні сервісні бригади обладнані всіма необхідними інструментами та обладнанням для проведення ремонту безпосередньо на базі Клієнта. У разі ж складного ремонту, який неможливо провести швидко та без спецзасобів, наші сервісні інженери мають у своєму розпорядженні  вантажні авто Renault Master та Ford Connect для транспортування крупногабаритних вузлів до нашого сервісного центру для подальшого ремонту.

//echo $this->render('layout/blocks/yandex.phtml');
Порівняння товарів ()